_TVV2372

АБО МИ ПОКІНЧИМО ІЗ ЗАБРУДНЕННЯМ, АБО ВОНО ПОКІНЧИТЬ ІЗ НАМИ

Такими словами супроводжувалося звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН та стало приводом щорічно 5 червня відзначати Всесвітній день охорони навколишнього середовища з метою привернути увагу людства до проблем використання природних ресурсів планети. Звернення підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу, попереджаючи людство про небезпеку, що загрожує довкіллю та людям у зв’язку із забрудненням навколишнього середовища.

Працівники Шацького НПП вирішили нагадати громадськості всю важливість охорони навколишнього світу і прибрали частину берега озера Люцимер. За декілька годин зібрали чимало сміття. Найбільше траплялося пластикових та скляних пляшок,  целофанових обгорток – все це практично не розкладається в природі і буде лежати тут століттями. Чи знаєте Ви, що пластик розкладається 400-500 років, а скло – більше 1000 років?!

Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Кожен для себе повинен знайти шляхи для покращення навколишнього середовища. Найперше, що ми можемо зробити – просто не залишати слідів свого перебування на природі і прибирати хоча б після себе.

Саме від нас залежить наше майбутнє!

_TVV2338 _TVV2341 _TVV2350 _TVV2353 _TVV2356 _TVV2363 _TVV2364

Пресслужба Шацького НПП