IMG_5435

Вітання до Дня Незалежності!

Шановні працівники Шацького національного природного парку! Дорогі співвітчизники! Від щирого серця вітаю Вас із Днем Незалежності України!

 

24 серпня 1991 року назавжди увійшло в новітню історію України як день, від якого розпочався новий етап розвитку нашої держави. Відбулися разючі зміни в усіх галузях життя країни, в тому числі – і в природно-заповідній справі, котра отримала новий імпульс свого розвитку за європейськими стандартами.  Тому свято Незалежності колектив Шацького національного природного парку зустрічає з усвідомленням важливості зробленого в попередні роки та з великими планами на перспективу. Нам є чим пишатися, ми маємо що примножувати, у нас є чітке розуміння поставлених завдань та способів їх вирішення.

Істинний патріотизм, сила духу, здатність згуртуватися завжди притаманні кожному громадянину нашої держави, всьому народові. Та наразі переживаємо непростий етап: на Сході України продовжується неоголошена війна з агресором, яку наша держава неодмінно завершить перемогою. І наша мирна та добросовісна праця на благо розвитку Шацького національного природного парку стане одним із багатьох чинників досягнення успіхів і на передовій лінії боротьби, і тут, на рідній волинській землі.

Висловлюю щиру вдячність за наполегливу та сумлінну працю, за любов і відданість до професії, за наснагу та завзяття, з якими ми розбудуємо сильну, демократичну та європейську державу.

Бажаю вам великих успіхів, міцного здоров’я, незрадливої долі, впевненості у сьогоденні та реалізації всього омріяного в майбутньому.

З Божою поміччю ми з гідністю пройдемо всі випробування!

З повагою

Віталій ЦВИД,

т. в. о. директора Шацького національного природного парку.