193454464_1131049490736618_5939469760838100717_n

ГЛОБАЛЬНІ РЕЧІ ПОЧИНАЮТЬСЯ З ЕЛЕМЕНТАРНОГО

Щорічно 5 червня світова спільнота відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища з метою привернути увагу людства до проблем використання природних ресурсів.
Працівники Шацького НПП на власному прикладі показали, що охорона природи – це не так вже й складно. Прибравши береги озер Пулемецьке, Ритець та Світязь вони нагадали громадськості всю важливість охорони довкілля та дотримання елементарних звичок, які суттєво впливають на екологію, наприклад, прибрати за собою після відпочинку на природі.
Сміття давно вже стало однією з глобальних екологічних проблем. Частина країн вже зробила певні кроки для її вирішення після усвідомлення всієї небезпеки забруднення побутовими відходами. Однією з таких є і Україна, уряд якої нещодавно прийняв Закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України».
Адже глобальні речі починаються з елементарного. І тут не лише про чистоту чи екологію, прибирання довкола себе, а насамперед про повагу до інших людей, та, звісно, про повагу до себе.
Пресслужба Шацького НПП