изображение_viber_2019-10-18_14-47-39

ГІДРОЕКОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ ОЗЕР ВОЛИНІ: ПРОБЛЕМА ЧИ КАТАСТРОФА: У ЛУЦЬКОМУ НТУ ВІДБУВАЄТЬСЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

Марія Христецька,  директор Шацького НПП бере участь у науково-практичному семінарі «Гідроекологічна ситуація озер Волині: проблема чи катастрофа?», який зараз відбувається у Луцькому НТУ.

Значна частина питань, які будуть розглянуті в рамках семінару стосується безпосередньо території Шацького національного природного парку та, зокрема, озера Світязь. Оскільки проблема обміління озера, популярного серед туристів, за останні декілька місяців вийшла за рамки місцевої.

Варто зазначити, що до вирішення питання щодо гідроекологічної ситуації озер Волині крім провідних волинських науковців долучилися також посадовці, зокрема, Олександр  Киричук, голова Волинської ОДА; Ірина Вахович, голова Волинської обласної ради; Дмитро Новохатський, начальник Управління екології та природних ресурсів у Волинській області; Андрій Ткачук, заступник начальника управління – начальник відділу залучення інвестицій та європейської інтеграції управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції.

Сподіваємось, що семінар дасть можливість не лише вирішити питання: проблема чи катастрофа, але й знайти шляхи його вирішення.

Прес-служба Шацького НПП

 

изображение_viber_2019-10-18_14-47-41 изображение_viber_2019-10-18_15-52-07