_TVV0984

ДЕНДРОПАРК ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАСІННЯ!

У цьому переконалися школярі ОЗЗСО І-ІІІ ст. «Світязький ліцей».

Учні агітбригади «Джерело» спільно з працівниками відділу рекреації, пропаганди та екоосвіти Шацького НПП і викладачами Шацького лісового коледжу провели заготівлю насіння рідкісних видів дерев, які ростуть у дендропарку на території коледжу.

Метасеквоя, бархат амурський, псевдоцуга Мензіса, маклюра оранжева, платан, катальпа, гледичія колюча, павловнія – і це далеко не повний перелік екзотичних дерев (адже на території дендропарку їх близько 500 видів)  з якими мали можливість познайомитися учні під час екскурсії, яку провели Андрій Рибчинський та Ігор Вільнер.

Викладачі коледжу запевнили школярів, що збір насіння – це лише маленький крок до вирощення повноцінного саджанця, який потім стане справжнім деревом. Далі на черзі клопітка і довготривала праця – висівання насіння, догляд за ним та тижні, а то й місяці очікування появи паростків.

Дивлячись з яким завзяттям, а часто і з неприхованим здивуванням, учні збирали насіння, ми впевнились, що у них вистачить терпіння та сили виростити ці екзотичні дерева у своєму міні-дендропарку.

 

Прес-служба Шацького НПП_TVV0894 _TVV0896 _TVV0904 _TVV0906 _TVV0916 _TVV0919 _TVV0925 _TVV0937 _TVV0950 _TVV0979 _TVV0912