_TVV6974

ДИРЕКТОР ШНПП ОБГОВОРИЛА З НІМЕЦЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ БІОСФЕРНИХ РЕЗЕРВАТІВ

У рамках проекту «Екосистемна адаптація та регіональний сталий розвиток шляхом розширення можливостей біосферних резерватів України» відбулася зустріч директора Шацького НПП Марії Христецької з німецькими партнерами.

Проект має на меті інтеграцію підходу екосистемної адаптації до національного та регіонального планування та заходів, що ведуть до краще адаптованого землекористування та широкомасштабного стійкого розвитку. Адже екосистеми зазнають надмірного використання, незбалансованого землекористування та все більше страждають від змін клімату, зумовлюючи цим порушення функціонування екосистем та підвищення їхньої вразливості.

Делегація з фонду Міхаеля Зуккова (Улі Гребенер, Іна Роман, Анатолій Смалійчук) та університету м. Еберсвальде (Кевін Мак, Юдіт Клойбер) в межах робочого візиту проведе три семінари для жителів району. На семінарах у вигляді діалогу обговорять зміни клімату, їх вплив на людей та економіку. З метою інтеграції принципів екосистемної адаптації у законодавство в сфері довкілля розроблять пропозиції  політичних документів.

Прес-служба Шацького НПП

_TVV6969