Lid-pid-snihom

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТА ВІДВІДУВАЧІВ ШАЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ

В зимовий період (від льодоставу до початку нерестового періоду) на водоймах парку розпочинається спортивно-любительський лов риби. Шацький НПП повідомляє, що лов риби дозволяється на озерах: Світязь, Велике Чорне, Люцимер, Пулемецьке, Острів’янське, Луки-Перемут зимовими вудками з блешнею вертикального блестіння, мормишкою, наживними і живцевими снастями із загальною кількістю гачків не більше трьох на одного рибалку.

Протягом дня вилов риби не повинен перевищувати 5 кг на одного риболова, крім однієї рибини, яка перевищує цю вагу. Лов дозволяється лише в світлу пору доби.

При лові громадяни повинні мати при собі дозвіл на відлов риби (відловочний квиток) та документи, які засвідчують особу.

Забороняється:

  • вилов цінних видів риби менше таких розмірів (в см): лящ – 26 ; судак – 42; короп – 25; щука – 35; сазан – 35.
  • застосування живців на риболовних снастях із вищеперерахованих цінних видів риб;
  • проводити лов риби на зимувальних ямах.

Нагадуємо, що вилов риби проводиться лише по відловочних квитках, які можна придбати в Світязькому, Пульмівському та Мельниківському лісництвах.

Ціни на відловочні квитки:

  1. Вартість квитка для жителів іншої місцевості:

на день – 30, 00 грн;

на 10 днів – 110 грн;

на місяць – 150 грн;

  1. Вартість квитка для учасників війни, учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС, учасникам війни в Афганістані, учасникам АТО, пенсіонерам та місцевим жителям:

На день- 15, 00 грн;

На 10 днів 50, 00 грн;

На місяць – 75, 00 грн.

  1. Для інвалідів війни та праці, а також дітям до 16 років – безкоштовно.

Зверніть увагу! При виявлені випадків передачі своїх відловочних квитків іншим особам вони вважатимуться недійсними та вилучатимуться.

Пам’ятайте, що можна сміливо виходити на лід, якщо його товщина дорівнює не менше 7 см, але гарантованою товщиною вважається товщина льоду від 10-ти сантиметрів. Будьте обережні, дотримуйтеся правил техніки безпеки, не виходьте на тонку кригу!

Прес-служба Шацького НПП