IMG_5285

Друге дихання «Полісянки»

Рекреаційний пункт «Полісянка» почав розвиватися фактично одночасно зі створенням Шацького національного природного парку. Розташований він на мальовничому березі озера Пісочного. А з приходом нового керівництва одне з найулюбленіших місць відпочинку змінилося в кращу сторону до невпізнання!

– За дуже короткий термін нам вдалося вдихнути нове життя в цей оздоровчий комплекс на лоні природи, – розповів в. о. директора Шацького національного природного парку Віталій Цвид. – Зроблено пірс, затишні бесідки, красиві дощані доріжки, біотуалет. Діти мають змогу відпочити на спеціальному майданчику, а для дорослих приготували все необхідне для приготування шашликів чи юшки. Попереду – реалізація нових планів із розвитку рекреаційної інфраструктури нашого парку.
Загалом на території Шацького національного природного парку  є 2 наметових містечка – «Незабудка» у с. Світязь та «Запісочне» на озері Пісочному. Також до послуг шанувальників цілющого відпочинку – рекреаційні пункти «Гушівський хутір» (він знаходиться за турбазою неподалік спортивно-оздоровчого табору «Гарту» СНУ) і «Полісянка» на Пісочному неподалік с. Гаївка.
Користуються великою популярністю і 3 екологічних стежки.
Тож у ці літні дні відвідувачів – вистачає. Бо за добу, як гарна погода, тільки на екологічному посту ШНПП екологічний збір сплачують водії та пасажири до 1000 транспортних засобів.

Прес-служба Шацького національного природного парку.

IMG_5287 IMG_5290IMG_5281 IMG_5282