_TVV8166

ЕКОЛОГІЧНА ОСВІТА – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА МОРАЛЬНОГО ВИХОВАННЯ

Екологічна освіта у XXI ст. стала необхідною складовою гармонійного, екологічно-безпечного розвитку суспільства. Ефективним засобом формування екологічної культури є екологізація шкільної освіти. Загальноосвітньому навчальному закладу відводиться провідна і найважливіша роль в екологічній освіті і вихованні учнівської молоді.

У приміщенні актового залу Шацького лісового коледжу відбувся конкурс колективів екологічної просвіти (агітбригад закладів освіти) Шацького району. Участь у ньому взяли 5 команд: «Зелена планета» (смт Шацьк), «ЕKO LIFE» (с. Мельники), «Джерело» (с. Світязь), «GREEN LIGTH» (с. Пульмо) та «Діти сонця» (с. Піща).

Оцінювали учасників у двох обов’язкових конкурсах – виступ та презентація, 5 членів журі, серед них  начальник відділу рекреації, пропаганди та екоосвіти Шацького НПП Тарас Юрчук. Він подякував учасникам за активну громадську позицію у захисті та збереженні природи.

За підсумками конкурсу перемогу здобули дві команди – «Джерело» та «GREEN LIGHT». Представляти наш район на обласному конкурсі колективів екологічної просвіти буде агітбригада «Джерело»  ЗОШ I-III ст. с. Світязь.

Прес-служба Шацького НПП

_TVV8095 _TVV8098 _TVV8101 _TVV8103 _TVV8109 _TVV8130 _TVV8182