_TVV6884

ЗАРИБЛЕННЯ – ОДИН ІЗ ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДІВ ВІДНОВЛЕННЯ РИБОГОСПОДАРСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ ВОДОЙМ

Для збільшення популяції аборигенних видів риб, в рамках реалізації Регіональної екологічної програми «Екологія 2016-2020» провели зариблення озер Люцимер та Велике Чорне. У водойми випустили більше 700 кг сазана (коропа): 408 кг в озеро Люцимер і 339 кг в озеро Велике Чорне. Середня вага кожної рибини 200-300 г.

В цій акції взяли участь директор Шацького НПП Марія Христецька, заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось, голова Шацької районної державної адміністрації Василь Голядинець, головний спеціаліст відділу іхтіології та регулювання рибальства у Волинській області Олег Цвид, заступник голови Шацької селищної ради Віталій Яльницький та представники громадської організації рибалок-любителів Шацького району.

Кошти на реалізацію програми виділили з обласного та районного бюджетів, частину виділила селищна рада. Активно до збору коштів на співфінансування обласної програми залучаються рибалки-любителі.

«Такі акції є важливими для відновлення рибогосподарського потенціалу озер та збільшення популяції риб. Сподіваємося, що в області й надалі будуть підтримувати ініціативу по зарибненню шацьких озер» – підсумувала Марія Христецька, директор Шацького НПП.

 

Прес-служба Шацького НПП

 

_TVV6870 _TVV6884 _TVV6889 _TVV6904 _TVV6929 _TVV6949