ЗИМОВА РИБОЛОВЛЯ – ГАРНИЙ ВІДПОЧИНОК !

Закінчився останній місяць зими, усі чекали тепла, але весна зустріла холодом, однак, це стало прекрасною можливістю провести змагання з зимової риболовлі серед працівників Шацького національного природного парку. Риболовля – захопливе і популярне заняття , а особливо в нашому озерному краї цей вид відпочинку давно припав до душі багатьом людям.
Змагання відкрила директор Шацького НПП, Марія Володимирівна Христецька, звернувшись до учасників з привітанням, побажанням добрих уловів та перемог! Після ранкової реєстрації, оголошення умов та правил конкурсу розпочалися змагання, які тривали три години. Ловили на мармишку наживляючи мотиля, прикормлювали, як зазвичай сухарями.
В результаті визначили кращих спортсменів-рибалок, переможців та призерів, а саме: в номінації за найменшу рибу переміг Микола Сінчук, за найбільшу — Віталій Турич, обидва переможці учасники команди «Лісівничої гідроекологічної лабораторії», котра зайняла почесне друге місце. Третє місце дісталось Мельниківському лісництву, кубок завоювала команда відділу «Охорони ПЗФ». Також судді зафіксували й індивідуальних призерів за найбільший улов: перше місце — Козак Андрій (відділ охорони ПЗФ), друге — Турич Віталій (відділ гідроекологічної лабораторії), третє — Романюк Микола (Мельниківське лісництво). Переможців нагородили призами, грамотами та медалями.
Варто відзначити, що такі змагання не тільки підвищують спортивну майстерність, а й сприяють зміцненню та згуртуванню колективу, надихають на нові ідеї. Після офіційної частини учасники мали змогу поспілкуватись, обмінятись враженнями, майстерністю, поласувати смачним пловом та теплою юшкою.
Прес-служба Шацького НПП
_TVV2267_TVV2183 _TVV2232 _TVV2314 _TVV2340 _TVV2348