З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Шановні колеги, дорогі земляки!
Двадцять сім років тому здійснилася споконвічна мрія нашого народу – бути господарем на своїй українській землі. Скільки б не пройшло років, ми завжди будемо пам’ятати, який складний та тернистий шлях довелося пройти до омріяної незалежності.
День Незалежності, символізує не тільки вільну країну, а й свободу кожного українця. І нині, коли Україна переживає часи агресії та посягань на цілісність держави — поняття Незалежності та Єдності набуло для кожного українця особливого змісту. Кольори неба й пшеничного лану – це барви української землі, які символізують свободу і працелюбність нашого народу, дають надію на краще майбутнє, заявляють, що бути українцем – почесно. Адже, ми живимо в прекрасній країні й творення історії Батьківщини, її сьогодення та майбутнього — обов’язок кожного з нас.
Нехай незламним буде оптимізм, завжди б’є джерело Вашого натхнення, енергії й таланту. Міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту і злагоди, життєвої наснаги та нових звершень задля подальшого розквіту рідного краю!

З повагою Марія Христецька, директор Шацького НПП

t_1_86523