_TVV0054

МІНІСТР ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ, ОСТАП СЕМЕРАК, ВІДВІДАВ ШАЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК

28 червня в адміністрації Шацького національного природного парку відбувся круглий стіл за участі Остапа Семерака – міністра екології та природних ресурсів України, Володимира Бондаря – заступника Голови Держлісагентства, Василя Полуйка – заступника міністра екології та природних ресурсів України, Олександра Кватирка – начальника управління Волинського ОУЛМГ, Марії Христецької – директора Шацького НПП, Сергія Карпука – голови Шацького районної ради, Віталія Яльницького – заступника голови Шацького ОТГ та представників фірми-підрядника ТзОВ «Вельт-Капітал», під час якого присутні мали змогу обговорити нагальні проблеми та реалізацію проекту каналізування населених пунктів навколо озера Світязь.

Нагадаємо, що саме за співфінансування Міністерства екології та природних ресурсів України (було виділено 25 млн грн) та за сприяння Остапа Михайловича у 2018 році проект каналізування почали реалізовувати.

Марія Христецька розповіла про роботу парку, окреслила пріоритетні напрямки діяльності та нагальні проблеми, з якими парк зіштовхується кожного літнього відпочинкового сезону, зокрема, проблему боротьби зі сміттям.

Наголосив на позитивних змінах, які стануть можливими завдяки реалізації проекту каналізування Сергій Карпук. Також він порушив питання ремонту гідротехнічних споруд, зокрема, шлюзів-регуляторів, які допоможуть врегулювати рівень води у Шацьких озерах.

Про технічні аспекти роботи та що встигли зробити з початку реалізації проекту розповів Олександр Долгов, керівник проекту ТзОВ «Вельт-Капітал».

Після завершення обговорення учасники мали змогу оглянути об’єкти, де вже реалізували та реалізовують проект каналізування. Крім того вони відвідали центральний пляж в с. Світязь та зауважили позитивні зміни, які тут відбулися.

Прес-служба Шацького НПП_TVV0011 _TVV0002 _TVV0006 _TVV0038 _TVV0043 _TVV0052 _TVV0059 _TVV0064 _TVV0068 _TVV0066