IMG-2cac83ccb9d8348c7075d88cd07ecd9a-V

НАГАДУЄМО ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ПРИРОДООХОРОННОГО ЗАКОНОДАВСТВА

З метою недопущення випадків браконьєрства працівники Шацького НПП постійно здійснюють рейди на водоймах Шацького району.

На озері Світязь днями працівники відділу державної охорони природо-заповідного фонду Шацького НПП спіймали одного з жителів району за незаконним виловом риби. Внаслідок незаконного вилову було завдано збитків на суму 5295 грн. На правопорушника складено відповідний протокол за порушення ч.4 ст.85 КУпАП.

Варто зазначити, що з початку 2019 року інспекторами державної охорони ПЗФ було складено 65 протоколів про порушення ч.4 ст.85 і ст.91 КУпАП  та передано  до правоохоронних органів. Правопорушниками було завдано збитків на суму 18 тис. грн.

Крім того, у літній період почастішали випадки порушення режиму водоохоронних зон та прибережних захисних смуг. Тому нагадуємо, що заїзд автотранспортними засобами в прибережні смуги озер шириною 100 м, (згідно ст.88 Водного кодексу України) заборонено!

Шановні відвідувачі Шацького національного природного парку та місцеві жителі, дотримуйтеся вимог чинного природоохоронного законодавства та не будьте байдужими до збереження природних ресурсів.

Прес-служба Шацького НПП