НАГОРОДЖЕННЯ ФІНАЛІСТІВ КУБКА СВІТЯЗЯ З ГРИ БОЧА

30-го серпня відбулось нагородження фіналістів Кубку Світязя з гри боча серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату.
На урочистостях щиро вітали учасників та призерів змагань директор Шацького НПП Марія Христецька, радник голови районної ради Ірина Хвисючик, Оксана Тумік, представник фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», Віктор Галан-Влащук, виконувач обов’язків начальника Волинського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Роман Бурник, ксьондз, канцлер Луцької дієцезії Римо-Католицької Церкви.
Учасників змагань нагородили в різних номінаціях. Кубок першості завоювала команда з міста Ковеля, друге місце дісталось команді з Ратнівського району, а третє з Ковельського.
За активну участь, наполегливість, старання та незламний оптимізм усі учасники змагань отримали від організаторів та спонсорів заслужені грамоти і нагороди. Кожен, хто подолав далеку дорогу, власні сумніви через фізичні вади, фінансові обмеження чи інші перешкоди, уже гідні найвищої похвали та кубку першості. Адже вони є прикладом та натхненням для інших.
До речі, свої подяки отримали не тільки учасники, а й небайдужі благодійники, які посприяли проведенню даного дійства та усі ті, хто брав активну участь у житті триденного табору. Як, наприклад, маленький Тимофій, дзвонар, що скликав усіх до їдальні. Здавалося б маленька участь, а також є важливою. Окремо хотілося б відзначити людину, що не залишається байдужою — Володимира Кравчука, представника фонду «Добродія в дії», який не побоявся взяти на себе немалий тягар організатора та приклав чимало зусиль для проведення першого Кубка Світязя з гри боча.
В організації такого табору будь-яка допомога є доречною. Так і у своєму зверненні директор Шацького НПП Марія Христецька, зауважила, що зі свого боку з радістю буде допомагати та йти на зустріч. Змагання проведені у цьому році, мають стати досвідом, щоб врахувавши усі незручності та проблемні питання і в наступному році, того ж самого числа започаткувати щорічні змагання з гри боча у Шацькому районі.

Прес-служба Шацького НПП

 

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят и на улице

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, сидит, ребенок и на улице

На данном изображении может находиться: 6 человек, на улице

На данном изображении может находиться: 6 человек, на улице

На данном изображении может находиться: 6 человек, на улице

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят, ребенок и на улице

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди сидят

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди сидят и на улице

На данном изображении может находиться: 14 человек, люди улыбаются, люди стоят, велосипед, на улице и природа