viber image 2019-03-14 , 14.52.46

НА IV З’ЇЗДІ ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ ОБГОВОРИЛИ ПОДАЛЬШІ КРОКИ ТА НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

viber image 2019-03-14 , 14.52.47 viber image 2019-03-14 , 14.55.48

Сьогодні в м. Луцьк  відбувся II етап IV з’їзду лісівників України. Участь в його роботі  взяла директорка Шацького НПП Марія Христецька.

Нагадаємо, I етап з’їзду відбувся у вересні 2018 року і мав на меті опрацювання спільних рішень щодо подальшого розвитку та реформування лісового господарства на основі європейських стандартів та досвіду.

Під час II етапу  учасники розглянули стан реалізації рішень I етапу з’їду, обговорили подальші кроки та напрями розвитку лісового господарства України. За його результатами  ухвалили проект Звернення з’їзду до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності нагального вирішення проблем лісової галузі України. Зокрема, учасники звернулися до Президента України з пропозицією створити робочу групу при Президентові України з напрацювання національної лісової політики та відповідних законодавчих актів щодо неї. Врахувати інтереси деревообробної та лісової галузей  і прийняти невідкладні законопроекти закликали лісівники у своєму зверненні Верховну Раду України.

Також на з’їзді обговорили проблему розвитку деревообробної галузі, недостатнє фінансування лісової галузі на Півдні та Сході України, відтік молодих спеціалістів галузі на заробітки за кордон. Крім того лісівники України закликали громадські організації та місцеву владу підтримати проведення місячника зі створення нових лісів, парків та скверів під гаслом «Посади своє дерево» та долучитися до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Прес-служба Шацького НПП