_TVV7867

ОБГОВОРИЛИ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТУ КАНАЛІЗУВАННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ШАЦЬКОГО РАЙОНУ

Сьогодні відбулася стартова конференція з питань впровадження інфраструктурного проекту «Покращення екологічної ситуації у Шацькому НПП шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь». Участь у ній взяли представники Волинської ОДА, Республіки Польща (Гміна Влодава), місцевої влади, директор ШНПП, представники ПП «Екотехсервіс» та ТОВ «Вельт-Капітал».

Марія Христецька зазначила, що каналізування безпосередньо вплине на екологічну ситуацію у Шацькому НПП. «Створення каналізаційної мережі в населених пунктах допоможе покращити якість питної води, створить належні санітарні умови, дасть поштовх цивілізованому розвитку туристичної галузі району. Каналізування сприятиме покращенню екологічної ситуації та збереженню цінних природних комплексів» – підсумувала вона.

Також в рамках конференції було обговорено завдання та подальшу взаємодію партнерів в реалізації Проекту. Нагадаємо, що Проект має бути реалізований протягом 24 місяців і передбачає будівництво каналізаційних мереж в смт Шацьк, селах Світязь та Пульмо.

Прес-служба Шацького НПП

_TVV7757 _TVV7765 _TVV7768 _TVV7802 _TVV7856 _TVV7857 _TVV7871 _TVV7785 _TVV7832