_TVV3337

ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНИХ СТРАТЕГІЙ ЕКОСИСТЕМНОЇ АДАПТАЦІЇ: У ШАЦЬКОМУ БР ВІДБУВСЯ СЕМІНАР

У Шацькому національному природному парку відбувся  семінар в рамках проекту «Екосистемна адаптація до змін клімату та стійкий регіональний розвиток шляхом розширення можливостей українських біосферних резерватів».

На ньому було підбито підсумки чотирьох попередніх семінарів, які проходили в онлайн режимі впродовж липня-серпня. На них науковцями та експертами були визначені стратегії лісових екосистем, екосистем сільськогосподарських угідь та населених пунктів, водних екосистем та екосистем боліт та лук.

На семінарі, який відбувся 8 вересня, усі стратегії були оцінені за двома критеріями: доцільність та вплив. Критерії допомогли визначити найбільш перспективні стратегії екосистемної адаптації для Шацького БР.

Нагадуємо, що проект «Екосистемна адаптація до змін клімату та стійкий регіональний розвиток шляхом розширення можливостей українських біосферних резерватів» створений для того, щоб показати українські біосферні резервати як пілотні території сталого розвитку, шляхом створення спільних стратегій та впровадження проектів з екосистемної адаптації до зміни клімату.

Особливістю проекту є те, що фахівці намагаються використати ресурси та функції природних екосистем для адаптації до негативних наслідків зміни клімату.

Проект реалізовується протягом 2018-2021 років.

 

Пресслужба Шацького НПП_TVV3322 _TVV3323 _TVV3326 _TVV3330 _TVV3334 _TVV3336