_TVV8687

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ З БЛАГОУСТРОЮ ПЛЯЖУ В С. СВІТЯЗЬ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Сьогодні відбулася розширена нарада Шацької РДА за участі заступника голови Волинської ОДА Валентина Цьося та керівника патронатної служби Волинської ОДА Валерія Криворога, керівників установ та організацій району, сільських голів, начальників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Директор Шацького НПП Марія Христецька доповідала про хід робіт з благоустрою пляжу в с. Світязь. Вона зазначила, що співпраця з підприємцями у відпочинковому сезоні 2018 дала позитивні результати, які оцінили як місцеві мешканці, так і туристи. Проте в поточному році роботи з благоустрою пляжу продовжуються, зокрема, заплановано посів газону.

Також Марія Володимирівна зауважила, що у відпочинковому сезоні 2019 Шацький НПП значну увагу буде приділяти техніці безпеки і насамперед облаштуванню 2 рятувальних постів на пляжі в с. Світязь. Підприємцям, які мають пункти прокату і хочуть укласти угоду про використання рекреаційних ресурсів Шацького НПП потрібно буде мати відповідні документи та оснащення (рятувальні жилети, біноклі, страхувальні кінці, мегафон та ін.).

 

Прес-служба Шацького НПП

viber image 2019-04-03 , 15.03.24_cr