СТАРТУВАЛИ ЗМАГАННЯ КУБКА СВІТЯЗЯ З БОЧА

Відкриття першого Кубка Світязя з гри боча відбулось 28 серпня у селі Пульмо. Аби стати учасниками дебютних змагань з боча та поборотись за перемогу, до мальовничого села Пульмо завітали спортсмени з різних куточків України.
Боча — це гра з набору м’ячів різних кольорів, яка входить до переліку паралімпійських видів спорту, походить з Італії та уже набирає популярності в Україні. Дані змагання проходять за підтримки Шацького національного природного парку, Шацької районної державної адміністрації, Шацької районної ради та фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
На урочистому відкритті змагань прозвучало багато вітань, до яких долучилась і директор Шацького НПП Марія Христецька. Вона подякувала організаторам і побажала учасникам наснаги, гарного настрою та хороших здобутків. Директор парку зауважила, що цей відпочинковий сезон був насичений спортивними змаганнями і приємно, що закінчується він також на спортивній ноті. Адже, активний відпочинок – це й оздоровлення, й нові емоції, знайомства та незабутні враження.

Прес-служба Шацького НПП

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят, ребенок и на улице

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди стоят

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди сидят и на улице