5 червня — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА В ДИТЯЧОМУ ТАБОРІ «РОВЕСНИК»

 

Для когось звичайна дата, але насправді це дуже важливий  день для усієї світової громади. 15 грудня 1972 р. Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня — Всесвітнім днем навколишнього середовища, який проводиться з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати і покращувати довкілля.

Працівники наукового відділу Шацького НПП разом з дитячим табором «Ровесник» Світязької загальноосвітньої школи провели святкову зустріч  екологічного спрямування.

Свято пройшло весело та інформативно, діти  радо ділились власними  прикладами  бережного відношення до природи, розповідали, як рятували мальків риб та птахів, збирали сміття, насаджували кущі та дерева, брали активну участь в екологічних заходах та акціях. Були різні ситуації, коли дітям доводилось присоромити  дорослих відпочивальників, які насмітили на березі озера. Не обійшлось й без негативних визнань, про те, як самі викидали сміття, але усвідомивши свою неправоту, майбутні екологи, обіцяли в подальшому ніколи не смітити, а навпаки охороняти природу.  За небайдужість до захисту навколишнього середовища, найбільш  активні учні отримали від працівників Парку книжки, буклети та цікаві призи екологічного спрямування. Вчителі нагородили дітей смачною випічкою та льодяниками.

Таке веселе та інформативне святкування всесвітнього «Дня  охорони навколишнього середовища»  запам’ятається кожному, адже ніщо так не навчить, як власний досвід, або досвід друга чи сусіда по парті.

Прес-служба Шацького НПП

_TVV4122 _TVV4144 _TVV4171 _TVV4202 _TVV4224 _TVV4369 _TVV4403