Колектив Шацького національного природного парку щиро вітає з поважним ювілеєм заступника директора із збереженння та відтворення природних екосистем – Чубая Леоніда Степановича.

Колектив Шацького національного природного парку щиро вітає з поважним ювілеєм заступника директора із збереженння та відтворення природних екосистем – Чубая Леоніда Степановича.
Шановний Леонід Степанович, вітаємо Вас із 60 – річчям! 60 років — це не лише досвід і роки, але ще й повага, заслуга і мудрість.
Бажаємо Вам, дорогий ювіляре, міцного здоров’я, бадьорості духу, довголіття, щастя, достатку,а також багато світла, добра, радості, тепла , оптимізму, миру!
Нехай Ваш будинок буде повною чашею, нехай в ньому буде спокій і благополуччя, а рідні люди завжди поряд.
Насолоджуйтесь кожною хвилиною свого життя, в задоволення працюйте, на славу відпочивайте, передавайте мудрість і знання молодому поколінню, вірте в свої сили , не переставайте мріяти , дивувати.
Щиро цінуємо Ваші професійні та особистісні якості, а також відповідальність та виваженість у кожному робочому рішенні!
Цей ювілей – це новий досвід, нові можливості і нові досягнення. Нехай він стане стартом всього найкращого!
З повагою колектив Шацького НПП!

Новини

Зимовий облік диких тварин 🦊🐗🫎🦌🐾

Зимовий облік диких тварин Щорічно працівниками Шацького НПП здійснюються зимові обліки фауни. При здійсненні яких, враховуються дані відвідуваності ними підгодівельних майданчиків, годівниць та солонців. У Шацькому НПП обліком охоплено 28 863 га території парку. Чисельність з розрахунком на всю площу склала: козуля 283 особини, кабан 94 особини, заєць-русак 159 особин, лисиця 91 особина, лось європейський […]

  • Без категорії

Інформація державної служби охорони Шацького НПП!

Інформація державної служби охорони Шацького НПП! З 12 по 18 лютого службою державної охорони, на водоймах Шацького НПП, було виявлено і вилучено незаконні знаряддя лову, а саме: 4 сітки та 5 ятерів. 12 лютого проведені спільні рейдові заходи з Волинським рибоохоронним патрулем, на озері Пулемецьке. В результаті яких було затримано особу, яка намагалась поставити сітку. […]

  • Без категорії

День єднання

День єднання 16 лютого, ми святкуємо День єднання України – свято, яке символізує нашу силу, рішучість та незламну волю! Єдність – це наша зброя Слава Україні Честь і шана всім її захисникам! Миру та Перемоги нам! Державне агентство лісових ресурсів України

  • Без категорії