Колектив Шацького національного природного парку щиро вітає з поважним ювілеєм заступника директора із збереженння та відтворення природних екосистем – Чубая Леоніда Степановича.

Колектив Шацького національного природного парку щиро вітає з поважним ювілеєм заступника директора із збереженння та відтворення природних екосистем – Чубая Леоніда Степановича.
Шановний Леонід Степанович, вітаємо Вас із 60 – річчям! 60 років — це не лише досвід і роки, але ще й повага, заслуга і мудрість.
Бажаємо Вам, дорогий ювіляре, міцного здоров’я, бадьорості духу, довголіття, щастя, достатку,а також багато світла, добра, радості, тепла , оптимізму, миру!
Нехай Ваш будинок буде повною чашею, нехай в ньому буде спокій і благополуччя, а рідні люди завжди поряд.
Насолоджуйтесь кожною хвилиною свого життя, в задоволення працюйте, на славу відпочивайте, передавайте мудрість і знання молодому поколінню, вірте в свої сили , не переставайте мріяти , дивувати.
Щиро цінуємо Ваші професійні та особистісні якості, а також відповідальність та виваженість у кожному робочому рішенні!
Цей ювілей – це новий досвід, нові можливості і нові досягнення. Нехай він стане стартом всього найкращого!
З повагою колектив Шацького НПП!

Новини

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШАЦЬКОЇ ГРОМАДИ ТА ВІДВІДУВАЧІВ ШАЦЬКОГО НПП

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШАЦЬКОЇ ГРОМАДИ ТА ВІДВІДУВАЧІВ ШАЦЬКОГО НПП 10 червня 2024 року закінчується період дії нерестових обмежень любительського та спортивного рибальства на водоймах Шацького національного природного парку. Лов можна проводити вудками із загальною кількістю гачків не більше трьох на одного рибалку. Загальний вилов риби протягом одного дня не повинен перевищувати 5 кг на одного […]

  • Без категорії

Інформація державної служби охорони Шацького НПП!

Інформація державної служби охорони Шацького НПП! Для недопущення випадків незаконного добування водних живих ресурсів, інспекторами державної охорони ПЗФ, проводяться рейди та патрулювання на території Шацького НПП. За період з 4 по 10 червня 2024 року з водного середовища було вилучено безгосподарські знаряддя лову, а саме: 8 сіток та 3 ятери, а також було виявлено та […]

  • Без категорії

Пухівочка альпійська (Trichophorum alpinum) на території Шацького НПП

Пухівочка альпійська (Trichophorum alpinum) на території Шацького НПП У 2011 році науковці зафіксували новий для флори нашої держави вид Пухівочку альпійську (Trichophorum alpinum) з єдиним місцезнаходженням в Україні на території Шацького НПП. 8 червня доктором біологічних наук, професором, членом-кореспондентом НАН України, директором НАН України І.М. Даниликом, старшим науковим співробітником відділу екосистемології Інституту екології Карпат, кандидатом […]

  • Без категорії