Рекреація

Мальовничі природні ландшафти, теплий та м’який клімат парку має високий рекреаційний потенціал для організації відпочинку, туризму і санаторного лікування.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПЛЯЖ В С. СВІТЯЗЬ

Оновлений центральний пляж в с. Світязь став улюбленою локацією для відпочинку багатьох туристів.

Сучасна інфраструктура, облаштована Набережна, велика кількість різноманітних кафе, ресторанів, дитячих локацій  приваблюють відвідувачів.

Крім того на пляжі створені всі умови для комфортного відпочинку: зелені газони та кабінки для переодягання, дерев'яні доріжки до води та парасолі від сонця.

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ

У Шацькому національному природному парку функціонують дві бази відпочинку: «Гушівський хутір» та «Полісянка».

База відпочинку «Гушівський хутір» розташована на березі кришталево чистого озера Світязь. Запропонуємо затишні дерев’яні будиночки за 100 м від озера, з усіма зручностями для 4-х та 10-ти осіб.

Розташування:
«Гушівський хутір» — с. Світязь, урочище Гушово, на березі озера Світязь.

Умови проживання: 

Будиночки 4-х місні та один двохповерховий 10-ти місний.

4-х місні будиночки —  кімната: односпальні ліжка, шафа, тумбочки. Є санвузол (умивальник, туалет, душова кабіна), вітальня з кухонним куточком (холодильник, електрична плита, електричний чайник, мийка, посуд, телевізор з супутниковим ТБ, диван), відкрита веранда (стіл та лавки).

10-ти місний – 5 кімнат. На першому поверсі кімната з двохспальним ліжком, шафою та тумбочкою, кухня (холодильник, електрична плита, мікрохвильова піч, електричний чайник, мийка, посуд), вітальня (великий стіл, лави, камін), санвузол (умивальник, душ та туалет). На 2-му поверсі 4 кімнати (дво- та односпальні ліжка, шафа, тумбочки), санвузол (умивальник, душ та туалет). Велика відкрита веранда (столи, лавки).

До Ваших послуг: парковка, альтанки, мангали, дитячий майданчик, лежаки.

За детальною інформацією та для бронювання будиночків звертайтесь за телефоном: 098 61 45 139 (Ольга)

База відпочинку «Полісянка» розташована на березі озера Пісочне. Тут є будиночки для 4-х і 5-ти осіб.

4-х місні будиночки —  кімната: односпальні ліжка, шафа, тумбочки. Є санвузол (умивальник, туалет, душова кабіна), вітальня з кухонним куточком (холодильник, електрична плита, електричний чайник, мийка, посуд, телевізор з супутниковим ТБ, диван), відкрита веранда (стіл та лавки).

За детальною інформацією для бронювання будиночків звертайтеся за телефоном: 0680435913 (Віра) 

НАМЕТОВІ МІСТЕЧКА

Для любителів відпочинку в наметах обладнані наметові містечка «Незабудка» та «Запісочне».

Наметове містечко «Незабудка» розташоване у лісі на березі озера Світязь. Територія досить чимала — 17 га.  У наметовому містечку є всі необхідні зручності: туалети зі змивною системою, душові кабіни, альтанки, смітники, вода, облаштований пляж з перевдягальнями та грибками. На території також працюють торгові кіоски.

Наметове містечко «Запісочне» розташоване на березі озера Пісочне. Тут є альтанки зі спеціально облаштованими для багаття місцями, смітники, вода, світло.

Територію наметових містечок щоденно прибирають від сміття.

РЕКРЕАЦІЙНІ ПУНКТИ ДЛЯ КОРОТКОТРИВАЛОГО ВІДПОЧИНКУ

У Шацькому НПП функціонують три рекреаційні пункти для короткотривалого відпочинку: "Перемут", "Верхи" та "Багни". Зручне розташування поблизу асфальтованих доріг та посеред лісу робить їх надзвичайно привабливими для відвідувачів.

Створені руками лісівників рекреаційні пункти обладнані комфортними  сучасними альтанками, спеціальними місцями для розведення багаття, а також смітниками. Крім того є тут і дитячі майданчики з гойдалками та пісочницями.