Результати діяльності поточного року та цілі на наступний: у Шацькому НПП відбулась підсумкова нарада

Пріорітетні напрямки роботи, результати діяльності та плани на наступний рік обговорили сьогодні на звітній підсумковій нараді у Шацькому НПП.
Участь у ній взяли директор, заступник директора з наукової діяльності, начальники відділів, лісничі Світязького, Пульмівського та Мельниківського лісництв та голова профспілкового комітету працівників Шацького НПП.
Марія Христецька у своєму звіті наголосила на результатах діяльності парку у 2021 році по двох напрямках – покращення матеріально-технічної бази та оновлення рекреаційної інфраструктури. Також вона окреслила цілі на 2022 р., серед яких і подальша робота по цих напрямах, посилення охорони природо-заповідного фонду парку та боротьби з порушниками природоохоронного законодавства.
Крім того, учасники наради звітували на скільки вдалося реалізувати всі основні господарські завдання, про роботу довірених їм відділів протягом року та про фінансове становище установи.
Марія Христецька подякувала усім за гарну та злагоджену роботу. «Щорічно ми бачимо позитивну динаміку по усіх виробничих показниках. А поточний рік ми завершуємо ще й з рекордними для підприємства показниками» - зазначила директор у підсумку.
Пресслужба Шацького НПП

Новини

Зимовий облік диких тварин 🦊🐗🫎🦌🐾

Зимовий облік диких тварин Щорічно працівниками Шацького НПП здійснюються зимові обліки фауни. При здійсненні яких, враховуються дані відвідуваності ними підгодівельних майданчиків, годівниць та солонців. У Шацькому НПП обліком охоплено 28 863 га території парку. Чисельність з розрахунком на всю площу склала: козуля 283 особини, кабан 94 особини, заєць-русак 159 особин, лисиця 91 особина, лось європейський […]

  • Без категорії

Інформація державної служби охорони Шацького НПП!

Інформація державної служби охорони Шацького НПП! З 12 по 18 лютого службою державної охорони, на водоймах Шацького НПП, було виявлено і вилучено незаконні знаряддя лову, а саме: 4 сітки та 5 ятерів. 12 лютого проведені спільні рейдові заходи з Волинським рибоохоронним патрулем, на озері Пулемецьке. В результаті яких було затримано особу, яка намагалась поставити сітку. […]

  • Без категорії

День єднання

День єднання 16 лютого, ми святкуємо День єднання України – свято, яке символізує нашу силу, рішучість та незламну волю! Єдність – це наша зброя Слава Україні Честь і шана всім її захисникам! Миру та Перемоги нам! Державне агентство лісових ресурсів України

  • Без категорії