Результати діяльності поточного року та цілі на наступний: у Шацькому НПП відбулась підсумкова нарада

Пріорітетні напрямки роботи, результати діяльності та плани на наступний рік обговорили сьогодні на звітній підсумковій нараді у Шацькому НПП.
Участь у ній взяли директор, заступник директора з наукової діяльності, начальники відділів, лісничі Світязького, Пульмівського та Мельниківського лісництв та голова профспілкового комітету працівників Шацького НПП.
Марія Христецька у своєму звіті наголосила на результатах діяльності парку у 2021 році по двох напрямках – покращення матеріально-технічної бази та оновлення рекреаційної інфраструктури. Також вона окреслила цілі на 2022 р., серед яких і подальша робота по цих напрямах, посилення охорони природо-заповідного фонду парку та боротьби з порушниками природоохоронного законодавства.
Крім того, учасники наради звітували на скільки вдалося реалізувати всі основні господарські завдання, про роботу довірених їм відділів протягом року та про фінансове становище установи.
Марія Христецька подякувала усім за гарну та злагоджену роботу. «Щорічно ми бачимо позитивну динаміку по усіх виробничих показниках. А поточний рік ми завершуємо ще й з рекордними для підприємства показниками» - зазначила директор у підсумку.
Пресслужба Шацького НПП

Новини

Бережіть природу від пожеж!!!

Адміністрація Шацького НПП вкотре нагадує мешканцям і гостям Шацької громади, що через відсутність опадів  і спекотну погоду, ймовірність лісових пожеж зростає! Тому при збиранні ягід та грибів, які згідно Наказу  № 25  від 27 червня 2022 року Ковельської районної військової адміністрації «Про узгодження та визначення лісових масивів, у яких місцевому населенню дозволено збір лісових ресурсів […]

  • Без категорії

Викачка меду у Шацькому НПП!

Мед лісовий – це чарівний мед, який має цілющі властивості. Він може бути різним за кольором, смаком і ароматом. А все тому, що виробляють його бджоли, збираючи нектар із різних рослин, трав, дерев. І кожна рослинка приносить у мед свою нотку, свої цілющі властивості, що робить його вибуховою сумішшю вітамінів, мінералів, ферментів, які оздоровлюють організм із […]

  • Без категорії

З Днем Конституції України!!!

Адміністрація Шацького НПП вітає з Днем Конституції України! Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни. Бажаємо всім нам миру, злагоди, добра і незламної віри у перемогу!

  • Без категорії