Результати діяльності поточного року та цілі на наступний: у Шацькому НПП відбулась підсумкова нарада

Пріорітетні напрямки роботи, результати діяльності та плани на наступний рік обговорили сьогодні на звітній підсумковій нараді у Шацькому НПП.
Участь у ній взяли директор, заступник директора з наукової діяльності, начальники відділів, лісничі Світязького, Пульмівського та Мельниківського лісництв та голова профспілкового комітету працівників Шацького НПП.
Марія Христецька у своєму звіті наголосила на результатах діяльності парку у 2021 році по двох напрямках – покращення матеріально-технічної бази та оновлення рекреаційної інфраструктури. Також вона окреслила цілі на 2022 р., серед яких і подальша робота по цих напрямах, посилення охорони природо-заповідного фонду парку та боротьби з порушниками природоохоронного законодавства.
Крім того, учасники наради звітували на скільки вдалося реалізувати всі основні господарські завдання, про роботу довірених їм відділів протягом року та про фінансове становище установи.
Марія Христецька подякувала усім за гарну та злагоджену роботу. «Щорічно ми бачимо позитивну динаміку по усіх виробничих показниках. А поточний рік ми завершуємо ще й з рекордними для підприємства показниками» - зазначила директор у підсумку.
Пресслужба Шацького НПП

Новини

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШАЦЬКОЇ ГРОМАДИ ТА ВІДВІДУВАЧІВ ШАЦЬКОГО НПП

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШАЦЬКОЇ ГРОМАДИ ТА ВІДВІДУВАЧІВ ШАЦЬКОГО НПП 10 червня 2024 року закінчується період дії нерестових обмежень любительського та спортивного рибальства на водоймах Шацького національного природного парку. Лов можна проводити вудками із загальною кількістю гачків не більше трьох на одного рибалку. Загальний вилов риби протягом одного дня не повинен перевищувати 5 кг на одного […]

  • Без категорії

Інформація державної служби охорони Шацького НПП!

Інформація державної служби охорони Шацького НПП! Для недопущення випадків незаконного добування водних живих ресурсів, інспекторами державної охорони ПЗФ, проводяться рейди та патрулювання на території Шацького НПП. За період з 4 по 10 червня 2024 року з водного середовища було вилучено безгосподарські знаряддя лову, а саме: 8 сіток та 3 ятери, а також було виявлено та […]

  • Без категорії

Пухівочка альпійська (Trichophorum alpinum) на території Шацького НПП

Пухівочка альпійська (Trichophorum alpinum) на території Шацького НПП У 2011 році науковці зафіксували новий для флори нашої держави вид Пухівочку альпійську (Trichophorum alpinum) з єдиним місцезнаходженням в Україні на території Шацького НПП. 8 червня доктором біологічних наук, професором, членом-кореспондентом НАН України, директором НАН України І.М. Даниликом, старшим науковим співробітником відділу екосистемології Інституту екології Карпат, кандидатом […]

  • Без категорії