Робоча нарада-семінар.

На території Мельниківського лісництва відбувся робочий семінар по оформленню та встановленню межових знаків квартальної сітки!
У ньому взяли участь лісничі Шацького національного природного парку, перший заступник із збереження та відтворення природних екосистем.
Квартальні стовпи встановлюються відповідно до поділу території на лісові квартали і служать для орієнтування і закріплення на місцевості. Постійна нумерація кварталів завжди йде із заходу на схід і з півночі на південь.
Служба державної охорони Парку зобов’язана утримувати такі знаки в належному стані та охороняти їх. Існує матеріальна відповідальність за пошкодження або знищення відмежувальних та інформаційних знаків.
Для лісівників такі робочі візити – це чудова нагода обмінятися досвідом, можливість дізнатися про нові підходи, побачити напрацювання та результати роботи своїх колег.
Усі реакції:

Ви, Тетяна Сидорук, Віра Саковець та ще 31

Новини

Інформація державної служби охорони Шацького НПП!

Інформація державної служби охорони Шацького НПП! З 1 по 6 січня 2025 року, інспекторами державної охорони ПЗФ, проводились природоохоронні заходи на водоймах парку, по виявленню порушників законодавста. У результаті яких з водного середовища було вилучено незаконні знаряддя лову – 14 сіток. Робота щодо профілактики та виявлення порушень на території Шацького НПП продовжується. Будьте відповідальними! Державне […]

  • Без категорії

Чергова допомога для наших Героїв

Чергова допомога для наших Героїв💪 Колектив Шацького НПП виконав запит військовослужбовців 100-ї ОМБр на портативну зарядну станцію, яка допоможе заряджати техніку та працювати у польових умовах. Це важлива річ, адже дає змогу бути на зв’язку і ефективно знищувати ворога.   Сьогодні кожен має ефективно працювати на своєму фронті. Тож продовжуємо об’єднувати зусилля задля Перемоги🇺🇦   […]

  • Без категорії

Оновлення до кампанії декларування за 2024 рік

НАЗК оновило роз’яснення до кампанії декларування за 2024 рік, врахувавши зміни у законодавстві та зворотний зв’язок декларантів. Під час підготовки фахівці НАЗК опрацювали понад 4 тисяч коментарів в Базі знань (https://wiki.nazk.gov.ua/) та більш ніж 9 тисяч анкет, які декларанти заповнили після подання декларації до Реєстру (https://public.nazk.gov.ua/). Оновлені роз’яснення допоможуть суб’єктам декларування уникнути типових помилок та […]

  • Без категорії