Робоча нарада-семінар.

На території Мельниківського лісництва відбувся робочий семінар по оформленню та встановленню межових знаків квартальної сітки!
У ньому взяли участь лісничі Шацького національного природного парку, перший заступник із збереження та відтворення природних екосистем.
Квартальні стовпи встановлюються відповідно до поділу території на лісові квартали і служать для орієнтування і закріплення на місцевості. Постійна нумерація кварталів завжди йде із заходу на схід і з півночі на південь.
Служба державної охорони Парку зобов’язана утримувати такі знаки в належному стані та охороняти їх. Існує матеріальна відповідальність за пошкодження або знищення відмежувальних та інформаційних знаків.
Для лісівників такі робочі візити – це чудова нагода обмінятися досвідом, можливість дізнатися про нові підходи, побачити напрацювання та результати роботи своїх колег.
Усі реакції:

Ви, Тетяна Сидорук, Віра Саковець та ще 31

Новини

Зимовий облік диких тварин 🦊🐗🫎🦌🐾

Зимовий облік диких тварин Щорічно працівниками Шацького НПП здійснюються зимові обліки фауни. При здійсненні яких, враховуються дані відвідуваності ними підгодівельних майданчиків, годівниць та солонців. У Шацькому НПП обліком охоплено 28 863 га території парку. Чисельність з розрахунком на всю площу склала: козуля 283 особини, кабан 94 особини, заєць-русак 159 особин, лисиця 91 особина, лось європейський […]

  • Без категорії

Інформація державної служби охорони Шацького НПП!

Інформація державної служби охорони Шацького НПП! З 12 по 18 лютого службою державної охорони, на водоймах Шацького НПП, було виявлено і вилучено незаконні знаряддя лову, а саме: 4 сітки та 5 ятерів. 12 лютого проведені спільні рейдові заходи з Волинським рибоохоронним патрулем, на озері Пулемецьке. В результаті яких було затримано особу, яка намагалась поставити сітку. […]

  • Без категорії

День єднання

День єднання 16 лютого, ми святкуємо День єднання України – свято, яке символізує нашу силу, рішучість та незламну волю! Єдність – це наша зброя Слава Україні Честь і шана всім її захисникам! Миру та Перемоги нам! Державне агентство лісових ресурсів України

  • Без категорії