Лісова пісня

Екостежка
 • Протяжність

  5,6 км
 • img

  «Лісова пісня» – еколого-пізнавальна стежка, присвячена природі Волинського Полісся, яку оспівувала у своїх творах наша геніальна землячка Леся Українка.

  Передбачена як для пішохідних так і для велосипедних мандрівок.

  Стежка з’єднує між собою два озера: Пісочне та Перемут та перетинає автомагістраль Львів-Брест. На ній розміщені інформаційні аншлаги, які мають на меті ознайомити з рослинним, тваринним світом, правилами поведінки у лісі.

  «Лісова пісня» проходить сосновим лісом, де можна не лише побачити різноманітний видовий рослинний склад, характерний для Полісся, але й поласувати чорницею, брусницею, ожиною та назбирати грибів.

  Також на території екологічної стежки можна зустріти різноманітних птахів, які зачарують своїм співом.

   

 • img

  На екологічній стежці встановлена оглядова вежа на оз.Перемут, обладнано 5 перехідних містків, облаштовано 4 місця для відпочинку.

  Режим використання: відпочинок з обмеженим розведенням вогнища. Дозволяється фотографування пейзажів, панорам, рослин, тварин тощо.

  Забороняється: зривати рослини, порушувати тишу, забруднювати природу, розкладати намети у недозволених місцях, відхилятися від маршруту.

На території національного парку забороняється:

Відхилення від маршруту.

Пошкодження об’єктів природи.

Розведення вогнищ в невідведених для цього місцях, куріння при проходженні через лісові масиви.

Рубка і пошкодження дерев зривання квітів, збір лікарських рослин.

Полювання на тварин, руйнування місць їх проживання.

Відлов риби будь-якими способами.

Перебування з вогнестрільною зброєю.

Засмічення території, шум.

Повідом МНС що ти йдеш в гори

Повідом МНС перед тим як йтимеш в похід, для того щоб рятувальники швидко і вчасно вас знайшли якщо щось трапиться. Для цього потрібно зробити всього лише два кроки:

 • Заповніть онлайн форму

  Заповни онлайн-форму для інформування гірських пошуково-рятувальних підрозділів про заплановані туристами мандрівки гірською місцевістю

  Онлайн форма
 • Збережіть контакти рятувальних підрозділів

  Занотуйте собі в мобільні телефони гірських пошуково-рятувальних підрозділів того району, в якому ви збираєтесь подорожувати.

  Контакти підрозділів