Шацькі озера – місце сили та натхнення!

Шацькі озера – місце сили та натхнення!
Шацькі озера – єдиний водно-болотний комплекс, до складу якого входять понад два десятки окремих мальовничих озер із чистою водою!
Саме тут можна відпочити, «перезавантажитись», набратися сили та натхнення у цілковитій тиші, яку порушує лише далекий шум лісу, спів птахів і плюскіт риби в кришталево чистих озерах.
Найбільшими є Світязь, Пулемецьке, Луки, Люцимер, Пісочне.
На озерах Світязь та Пісочне піщані пляжі, розвинута інфраструктура для відпочинку з великим вибором житла та розваг. На інших озерах відпочинок більш дикий та усамітнений.
Для поціновувачів активного відпочинку та екологічного туризму, працівниками Шацького НПП, було облаштовано три еко-маршрути:
1. Еколого-пізнавальна стежка «Три озера» протяжністю 5,8 км і пролягає повз береги трьох озер : Пулемецьке, Климівське та Чорне мале.
2. Еколого-пізнавальна стежка «Світязянка» протяжністю 5,2 км, неподалік села Світязь.
3. Еколого-пізнавальна стежка «Лісова пісня» протяжністю 5,6 кілометрів знаходиться між озерами Перемут та Пісочне.
Всі стежки оснащені інформаційними стендами, місцями відпочинку та оглядовими вежами.
Гармонійне поєднання озерно-болотних комплексів та неймовірної флори створює неперевершені ландшафти та дозволяє отримати максимум задоволення від спілкування з природою.

Новини

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШАЦЬКОЇ ГРОМАДИ ТА ВІДВІДУВАЧІВ ШАЦЬКОГО НПП

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШАЦЬКОЇ ГРОМАДИ ТА ВІДВІДУВАЧІВ ШАЦЬКОГО НПП 10 червня 2024 року закінчується період дії нерестових обмежень любительського та спортивного рибальства на водоймах Шацького національного природного парку. Лов можна проводити вудками із загальною кількістю гачків не більше трьох на одного рибалку. Загальний вилов риби протягом одного дня не повинен перевищувати 5 кг на одного […]

  • Без категорії

Інформація державної служби охорони Шацького НПП!

Інформація державної служби охорони Шацького НПП! Для недопущення випадків незаконного добування водних живих ресурсів, інспекторами державної охорони ПЗФ, проводяться рейди та патрулювання на території Шацького НПП. За період з 4 по 10 червня 2024 року з водного середовища було вилучено безгосподарські знаряддя лову, а саме: 8 сіток та 3 ятери, а також було виявлено та […]

  • Без категорії

Пухівочка альпійська (Trichophorum alpinum) на території Шацького НПП

Пухівочка альпійська (Trichophorum alpinum) на території Шацького НПП У 2011 році науковці зафіксували новий для флори нашої держави вид Пухівочку альпійську (Trichophorum alpinum) з єдиним місцезнаходженням в Україні на території Шацького НПП. 8 червня доктором біологічних наук, професором, членом-кореспондентом НАН України, директором НАН України І.М. Даниликом, старшим науковим співробітником відділу екосистемології Інституту екології Карпат, кандидатом […]

  • Без категорії