Шацькі озера – місце сили та натхнення!

Шацькі озера – місце сили та натхнення!
Шацькі озера – єдиний водно-болотний комплекс, до складу якого входять понад два десятки окремих мальовничих озер із чистою водою!
Саме тут можна відпочити, «перезавантажитись», набратися сили та натхнення у цілковитій тиші, яку порушує лише далекий шум лісу, спів птахів і плюскіт риби в кришталево чистих озерах.
Найбільшими є Світязь, Пулемецьке, Луки, Люцимер, Пісочне.
На озерах Світязь та Пісочне піщані пляжі, розвинута інфраструктура для відпочинку з великим вибором житла та розваг. На інших озерах відпочинок більш дикий та усамітнений.
Для поціновувачів активного відпочинку та екологічного туризму, працівниками Шацького НПП, було облаштовано три еко-маршрути:
1. Еколого-пізнавальна стежка «Три озера» протяжністю 5,8 км і пролягає повз береги трьох озер : Пулемецьке, Климівське та Чорне мале.
2. Еколого-пізнавальна стежка «Світязянка» протяжністю 5,2 км, неподалік села Світязь.
3. Еколого-пізнавальна стежка «Лісова пісня» протяжністю 5,6 кілометрів знаходиться між озерами Перемут та Пісочне.
Всі стежки оснащені інформаційними стендами, місцями відпочинку та оглядовими вежами.
Гармонійне поєднання озерно-болотних комплексів та неймовірної флори створює неперевершені ландшафти та дозволяє отримати максимум задоволення від спілкування з природою.

Новини

Зимовий облік диких тварин 🦊🐗🫎🦌🐾

Зимовий облік диких тварин Щорічно працівниками Шацького НПП здійснюються зимові обліки фауни. При здійсненні яких, враховуються дані відвідуваності ними підгодівельних майданчиків, годівниць та солонців. У Шацькому НПП обліком охоплено 28 863 га території парку. Чисельність з розрахунком на всю площу склала: козуля 283 особини, кабан 94 особини, заєць-русак 159 особин, лисиця 91 особина, лось європейський […]

  • Без категорії

Інформація державної служби охорони Шацького НПП!

Інформація державної служби охорони Шацького НПП! З 12 по 18 лютого службою державної охорони, на водоймах Шацького НПП, було виявлено і вилучено незаконні знаряддя лову, а саме: 4 сітки та 5 ятерів. 12 лютого проведені спільні рейдові заходи з Волинським рибоохоронним патрулем, на озері Пулемецьке. В результаті яких було затримано особу, яка намагалась поставити сітку. […]

  • Без категорії

День єднання

День єднання 16 лютого, ми святкуємо День єднання України – свято, яке символізує нашу силу, рішучість та незламну волю! Єдність – це наша зброя Слава Україні Честь і шана всім її захисникам! Миру та Перемоги нам! Державне агентство лісових ресурсів України

  • Без категорії