Спростування недостовірної інформації!

Шановні мешканці, гості громади і всім, кому небайдужа діяльність Шацького національного природного парку, хочемо Вас заспокоїти і повідомляємо, що наша робота ведеться виключно та в рамках законодавства, і насамперед для створення сучасного презентабельного вигляду території Парку і комфортного відпочинку!
На острові, що на озері Світязь проводяться планові роботи по благоустрою території, а саме: встановлення містків для заходу у воду, екологічні доріжки, дерев’яний настил для фотозони, що дасть змогу відвідувачам зробити незабутні фото і відпочити.
На території затоки Бужня здійснюється ремонт уже існуючої оглядової вежі, так як стара була в аварійному стані, що загрожувало безпеці людей.
Затока Бужня належить до частини еколого-пізнавальної стежки «Світязянка», яка теж в процесі реконструкції , і вже в кінці серпня кожен бажаючий зможе побачити і пройти оновленим і сучасним маршрутом на даній території.
Повідомляємо, що при проведенні даних робіт по благоустрою жодне дерево не постраждало і екологічна ситуація на території національного парку змін не зазнала!!!

Новини

Зимовий облік диких тварин 🦊🐗🫎🦌🐾

Зимовий облік диких тварин Щорічно працівниками Шацького НПП здійснюються зимові обліки фауни. При здійсненні яких, враховуються дані відвідуваності ними підгодівельних майданчиків, годівниць та солонців. У Шацькому НПП обліком охоплено 28 863 га території парку. Чисельність з розрахунком на всю площу склала: козуля 283 особини, кабан 94 особини, заєць-русак 159 особин, лисиця 91 особина, лось європейський […]

  • Без категорії

Інформація державної служби охорони Шацького НПП!

Інформація державної служби охорони Шацького НПП! З 12 по 18 лютого службою державної охорони, на водоймах Шацького НПП, було виявлено і вилучено незаконні знаряддя лову, а саме: 4 сітки та 5 ятерів. 12 лютого проведені спільні рейдові заходи з Волинським рибоохоронним патрулем, на озері Пулемецьке. В результаті яких було затримано особу, яка намагалась поставити сітку. […]

  • Без категорії

День єднання

День єднання 16 лютого, ми святкуємо День єднання України – свято, яке символізує нашу силу, рішучість та незламну волю! Єдність – це наша зброя Слава Україні Честь і шана всім її захисникам! Миру та Перемоги нам! Державне агентство лісових ресурсів України

  • Без категорії