Спростування недостовірної інформації!

Шановні мешканці, гості громади і всім, кому небайдужа діяльність Шацького національного природного парку, хочемо Вас заспокоїти і повідомляємо, що наша робота ведеться виключно та в рамках законодавства, і насамперед для створення сучасного презентабельного вигляду території Парку і комфортного відпочинку!
На острові, що на озері Світязь проводяться планові роботи по благоустрою території, а саме: встановлення містків для заходу у воду, екологічні доріжки, дерев’яний настил для фотозони, що дасть змогу відвідувачам зробити незабутні фото і відпочити.
На території затоки Бужня здійснюється ремонт уже існуючої оглядової вежі, так як стара була в аварійному стані, що загрожувало безпеці людей.
Затока Бужня належить до частини еколого-пізнавальної стежки «Світязянка», яка теж в процесі реконструкції , і вже в кінці серпня кожен бажаючий зможе побачити і пройти оновленим і сучасним маршрутом на даній території.
Повідомляємо, що при проведенні даних робіт по благоустрою жодне дерево не постраждало і екологічна ситуація на території національного парку змін не зазнала!!!

Новини

16 травня – День вишиванки!

16 травня – День вишиванки! Вишиванка — це наша історія, наше коріння, могутній символ, що зв’язує минуле з майбутнім, втілення української ідентичності, давнє мистецтво наших предків, надійний оберіг від усього лихого, наша святиня. Ми вільні, сильні та незламні. Все витримаємо і ПЕРЕМОЖЕМО Державне агентство лісових ресурсів України

  • Без категорії

Інформуємо та попереджаємо

Інформуємо та попереджаємо 10 травня провідним інженером з охорони і захисту лісу Шацького НПП спільно з провідним інспектором ВЗНС Ковельського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів сіл Підманево і Світязь щодо дотримання правил пожежної безпеки у лісових масивах і сільськогосподарських угіддях під час пожежонебезпечного періоду. Будьте свідомими та […]

  • Без категорії

Інформація державної служби охорони Шацького НПП!

Інформація державної служби охорони Шацького НПП! З метою недопущення випадків браконьєрства працівники Шацького НПП спільно з Волинським рибоохоронним патрулем, постійно здійснюють рейдові заходи, на водоймах Шацького поозер’я. За період з 7 по 13 травня 2024 року з водного середовища були вилучені безгосподарські знаряддя лову, а саме: 9 сіток і 11 ятерів, а також було виявлено […]

  • Без категорії