Участь у міжвідомчій нараді.

З метою посилення охорони рибних запасів на природних водоймах області, 15 березня, в Управлінні Державного агентства меліорації та рибного господарства у Волинській області відбулася міжвідомча нарада.
В даному заході взяли участь: представники Нацполіції, Держекоінспекції Волині, 6 прикордонного Волинського загону (м. Луцьк), Управління Держпродспоживслужби у Волинській області, співробітники Шацького НПП, НПП «Прип’ять-Стохід», НПП «Цуманська пуща», Управління патрульної поліції, Регіонального офісу водних ресурсів та Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України.
Від Шацького національного природного парку взяв участь молодший науковий співробітник – іхтіолог Демчук Віктор Мефодійович.
На нараді обговорили питання, посилення боротьби з незаконним виловом риби у прикордонних районах та загалом в області, посилення контролю на постах патрульної поліції, взаємодіїї з слідчо-оперативними групами при скоєнні правопорушень, налагодження взаємодії з національними природними парками та Волинським рибоохоронний патрулем тощо.
За результатами наради було створено, на період нересту, міжвідомчу робочу групи з питань збереження водних біоресурсів у водоймах області.

Новини

УВАГА! ВАКАНСІЯ РЯТУВАЛЬНИКА!

УВАГА! ВАКАНСІЯ РЯТУВАЛЬНИКА! Шацький національний природний парк запрошує на роботу РЯТУВАЛЬНИКІВ на літній відпочинковий період. Вимоги до кандидатів: вік від 18 до 25 років; фізична підготовка; вміння плавати; вміння надавати першу медичну допомогу; відповідальність, витривалість; посвідчення рятувальника. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном: +380966362353 Державне агентство лісових ресурсів України

  • Без категорії

Інформація державної служби охорони Шацького НПП!

Інформація державної служби охорони Шацького НПП! Для недопущення випадків незаконного добування водних живих ресурсів, інспекторами державної охорони ПЗФ, проводяться рейди та патрулювання на території Шацького НПП. За період з 9 по 15 липня 2024 року з водного середовища було вилучено безгосподарські знаряддя лову, а саме: 13 сіток та 8 ятерів, а також було виявлено та […]

  • Без категорії

День Української Державності

День Української Державності Наше право бути незалежною нацією, ми виборювали і продовжуємо боротись за це право і зараз. У цей день особлива вдячність та шана тим, хто міцно стоїть на захисті нашої державності, і тим, хто віддав життя за незалежність України. Пам’ятаємо і цінуємо Слава Україні Державне агентство лісових ресурсів України

  • Без категорії