Участь у міжвідомчій нараді.

З метою посилення охорони рибних запасів на природних водоймах області, 15 березня, в Управлінні Державного агентства меліорації та рибного господарства у Волинській області відбулася міжвідомча нарада.
В даному заході взяли участь: представники Нацполіції, Держекоінспекції Волині, 6 прикордонного Волинського загону (м. Луцьк), Управління Держпродспоживслужби у Волинській області, співробітники Шацького НПП, НПП «Прип’ять-Стохід», НПП «Цуманська пуща», Управління патрульної поліції, Регіонального офісу водних ресурсів та Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України.
Від Шацького національного природного парку взяв участь молодший науковий співробітник – іхтіолог Демчук Віктор Мефодійович.
На нараді обговорили питання, посилення боротьби з незаконним виловом риби у прикордонних районах та загалом в області, посилення контролю на постах патрульної поліції, взаємодіїї з слідчо-оперативними групами при скоєнні правопорушень, налагодження взаємодії з національними природними парками та Волинським рибоохоронний патрулем тощо.
За результатами наради було створено, на період нересту, міжвідомчу робочу групи з питань збереження водних біоресурсів у водоймах області.

Новини

Зимовий облік диких тварин 🦊🐗🫎🦌🐾

Зимовий облік диких тварин Щорічно працівниками Шацького НПП здійснюються зимові обліки фауни. При здійсненні яких, враховуються дані відвідуваності ними підгодівельних майданчиків, годівниць та солонців. У Шацькому НПП обліком охоплено 28 863 га території парку. Чисельність з розрахунком на всю площу склала: козуля 283 особини, кабан 94 особини, заєць-русак 159 особин, лисиця 91 особина, лось європейський […]

  • Без категорії

Інформація державної служби охорони Шацького НПП!

Інформація державної служби охорони Шацького НПП! З 12 по 18 лютого службою державної охорони, на водоймах Шацького НПП, було виявлено і вилучено незаконні знаряддя лову, а саме: 4 сітки та 5 ятерів. 12 лютого проведені спільні рейдові заходи з Волинським рибоохоронним патрулем, на озері Пулемецьке. В результаті яких було затримано особу, яка намагалась поставити сітку. […]

  • Без категорії

День єднання

День єднання 16 лютого, ми святкуємо День єднання України – свято, яке символізує нашу силу, рішучість та незламну волю! Єдність – це наша зброя Слава Україні Честь і шана всім її захисникам! Миру та Перемоги нам! Державне агентство лісових ресурсів України

  • Без категорії