УЧАСТЬ У НАУКОВЙ КОНФЕРЕНЦІЇ!

УЧАСТЬ У НАУКОВЙ КОНФЕРЕНЦІЇ!
На базі біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка проходить XІХ всеукраїнська наукова конференція “СТАН І БІОРІЗНОМАНІТТЯ ЕКОСИСТЕМ ШАЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ ТА ІНШИХ ПРИРОДООХОРОННИХ ТЕРИТОРІЙ”.
У роботі конференції беруть участь 84 учасники з різних куточків України, і заслуховуються доповіді з актуальних фундаментальних і прикладних питань зоології, екології, ботаніки, охорони природи, які ввійшли до наукового збірника.
Від Шацького національного природного парку, доповіли про ведення наукової діяльності та результати досліджень – директор Марія Володимирівна Христецька і заступник директора з наукової діяльності Василь Іванович Матейчик.
Дякуємо нашим захисникам та всім, хто боронить Україну, адже саме їм завдячуємо можливістю проведення такої зустрічі у відносно спокійних умовах.
І маємо надію, що ювілейна ХХ всеукраїнська наукова конференція, проведення якої планується на території Шацького НПП, відбудеться під мирним небом!
Пресслужба Шацького НПП

Новини

Зимовий облік диких тварин 🦊🐗🫎🦌🐾

Зимовий облік диких тварин Щорічно працівниками Шацького НПП здійснюються зимові обліки фауни. При здійсненні яких, враховуються дані відвідуваності ними підгодівельних майданчиків, годівниць та солонців. У Шацькому НПП обліком охоплено 28 863 га території парку. Чисельність з розрахунком на всю площу склала: козуля 283 особини, кабан 94 особини, заєць-русак 159 особин, лисиця 91 особина, лось європейський […]

  • Без категорії

Інформація державної служби охорони Шацького НПП!

Інформація державної служби охорони Шацького НПП! З 12 по 18 лютого службою державної охорони, на водоймах Шацького НПП, було виявлено і вилучено незаконні знаряддя лову, а саме: 4 сітки та 5 ятерів. 12 лютого проведені спільні рейдові заходи з Волинським рибоохоронним патрулем, на озері Пулемецьке. В результаті яких було затримано особу, яка намагалась поставити сітку. […]

  • Без категорії

День єднання

День єднання 16 лютого, ми святкуємо День єднання України – свято, яке символізує нашу силу, рішучість та незламну волю! Єдність – це наша зброя Слава Україні Честь і шана всім її захисникам! Миру та Перемоги нам! Державне агентство лісових ресурсів України

  • Без категорії