УЧАСТЬ У НАУКОВЙ КОНФЕРЕНЦІЇ!

УЧАСТЬ У НАУКОВЙ КОНФЕРЕНЦІЇ!
На базі біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка проходить XІХ всеукраїнська наукова конференція “СТАН І БІОРІЗНОМАНІТТЯ ЕКОСИСТЕМ ШАЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ ТА ІНШИХ ПРИРОДООХОРОННИХ ТЕРИТОРІЙ”.
У роботі конференції беруть участь 84 учасники з різних куточків України, і заслуховуються доповіді з актуальних фундаментальних і прикладних питань зоології, екології, ботаніки, охорони природи, які ввійшли до наукового збірника.
Від Шацького національного природного парку, доповіли про ведення наукової діяльності та результати досліджень – директор Марія Володимирівна Христецька і заступник директора з наукової діяльності Василь Іванович Матейчик.
Дякуємо нашим захисникам та всім, хто боронить Україну, адже саме їм завдячуємо можливістю проведення такої зустрічі у відносно спокійних умовах.
І маємо надію, що ювілейна ХХ всеукраїнська наукова конференція, проведення якої планується на території Шацького НПП, відбудеться під мирним небом!
Пресслужба Шацького НПП

Новини

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШАЦЬКОЇ ГРОМАДИ ТА ВІДВІДУВАЧІВ ШАЦЬКОГО НПП

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШАЦЬКОЇ ГРОМАДИ ТА ВІДВІДУВАЧІВ ШАЦЬКОГО НПП 10 червня 2024 року закінчується період дії нерестових обмежень любительського та спортивного рибальства на водоймах Шацького національного природного парку. Лов можна проводити вудками із загальною кількістю гачків не більше трьох на одного рибалку. Загальний вилов риби протягом одного дня не повинен перевищувати 5 кг на одного […]

  • Без категорії

Інформація державної служби охорони Шацького НПП!

Інформація державної служби охорони Шацького НПП! Для недопущення випадків незаконного добування водних живих ресурсів, інспекторами державної охорони ПЗФ, проводяться рейди та патрулювання на території Шацького НПП. За період з 4 по 10 червня 2024 року з водного середовища було вилучено безгосподарські знаряддя лову, а саме: 8 сіток та 3 ятери, а також було виявлено та […]

  • Без категорії

Пухівочка альпійська (Trichophorum alpinum) на території Шацького НПП

Пухівочка альпійська (Trichophorum alpinum) на території Шацького НПП У 2011 році науковці зафіксували новий для флори нашої держави вид Пухівочку альпійську (Trichophorum alpinum) з єдиним місцезнаходженням в Україні на території Шацького НПП. 8 червня доктором біологічних наук, професором, членом-кореспондентом НАН України, директором НАН України І.М. Даниликом, старшим науковим співробітником відділу екосистемології Інституту екології Карпат, кандидатом […]

  • Без категорії